fbpx
Automatyzacja 2018-09-29T09:39:34+00:00

Automatyzacja

Automatyzacja procesów jest dzisiaj jednym z podstawowych obszarów optymalizacji działań organizacji funkcjonujących na rynku. 

Automatyzacja procesów ogranicza czas poświęcany przez pracowników na rutynowe i powtarzalne czynności i pozwala im skupiać się na realizacji podstawowych celów organizacji.

Wszystko pod kontrolą

Obieg spraw pracowniczych

Każda organizacja potrzebuje sprawnego procesu obiegu spraw pracowniczych, który umożliwia wnioskowanie, proces akceptacji i odrzucania oraz realizację spraw. W systemie HaeR2 dostępna jest funkcjonalność obiegu spraw pracowniczych w organizacji. Dotyczy to między innymi następujących kategorii spraw: urlopy, wynagrodzenia, rekrutacja, zatrudnienie, zmiany warunków pracy pracowników.

Elektroniczna kartoteka dokumentów pracownika

Rozwiązania wspierające pracę działu HR powinny zapewniać łatwy dostęp do wszystkich dokumentów związanych ze wszystkimi etapami zatrudnienia  pracownika oraz automatyzować generowanie i dystrybucję tych dokumentów. W systemie HaeR2 jest dostępna funkcjonalność elektronicznej kartoteki dokumentów pracownika.

Repetytorium dokumentów HR

Dział HR powinien mieć łatwy dostęp do ustrukturyzowanego katalogu dokumentów. System HaeR2 udostępnia funkcjonalność elektronicznego repozytorium dokumentów HR.

Komunikacja z działem HR

Pracownicy kierują do macierzystej organizacji – do przełożonego lub do działu personalnego wiele zapytań, wniosków i próśb związanych ze sprawami pracowniczymi, takimi jak urlopy, zwolnienia, umowy, zaświadczenia, itd. W systemie HaeR2 dostępna jest funkcjonalność wspierająca komunikację pomiędzy pracownikiem a działem HR organizacji.

Szeregowi pracownicy jednostki HaeR2

Dla szeregowych pracowników, rozwiązania dostępne w systemie HaeR2 umożliwiają swobodny dostęp do usług świadczonych przez dział personalny organizacji.

Kierownik zespołu HaeR

Narzędzia dostępne w systemie HaeR2 pozwalają kierownikom zespołów szybko i efektywnie zarządzać sprawami pracowniczymi.

Kierownicy i pracownik HR - HaeR

Pracownicy HR, kierownicy HR, jak również kierownicy jednostek otrzymują swobodny i efektywny dostęp do bieżących informacji operacyjnych dotyczących spraw pracowniczych.

Rozwiązania HaeR2

HaeR2 System

System HaeR2 udostępnia narzędzia automatyzujące obsługę spraw pracowniczych.

Outsource usług HR - HaeR2

Świadczymy obsługę spraw pracowniczych w formule outsourcingu.

Porozmawiajmy!

Automatyzacja jest jednym z najistotniejszych czynników obniżających koszty oraz ryzyko błędów przy powtarzalnych czynnościach biznesowych.

Zadzwonimy do Ciebie

Mój numer telefonu to:
+48
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Erkwadrat sp. o.o. mojego numeru telefonu
wyłącznie na potrzeby kontaktu ze mną.

Napisz do nas

Wiadomość:
Email zwrotny:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Erkwadrat sp. o.o. mojego adresu email
wyłącznie na potrzeby kontaktu ze mną.

Najnowsze informacje na temat automatyzacji w HR.

Narzędzia managera

maj 7th, 2018|

Nie ulega wątpliwości, że podstawowym i najbardziej skutecznym narzędziem pracy każdego managera jest bezpośrednia, otwarta i systematyczna komunikacja ze [...]