fbpx
Organizacja zastępstw 2018-09-29T10:02:32+00:00

Organizacja zastępstw

Znalezienie dobrego pracownika bywa często bardzo trudne, zwłaszcza kiedy na skutek wydarzeń losowych potrzebujemy takiej osoby “na już”. Dodatkowo, opisywane sytuacje często generują szereg problemów związanych z rozliczaniem konkretnej pracy.

Nasz system HaeR2 jest w stanie szybko poradzić sobie z takim problemami, bowiem posiada on cały moduł dedykowany procesom rekrutacyjnym. Z jednej strony system wyróżnia się dużą liczbą potencjalnych kandydatów, z drugiej zaś dzięki autorskiej metodzie rekrutacji HaeR2 omawiani kandydaci charakteryzują się bardzo wysokimi kwalifikacjami zawodowymi ale również odpowiednimi cechami osobowości niezbędnymi do pełnienia określonych funkcji.

Również rozliczanie pracy takich pracowników nie stanowi dla naszego sytemu HR jakichkolwiek problemów, ponieważ system posiada odpowiednie narzędzia do realizacji tych funkcji.

Kopia równa oryginałowi.

Weryfikacja potrzeb

Określenie wspólnie z klientem, konkretnego profilu kandydata pod kątem kompetencji i doświadczenia ale także pod kątem dostosowania cech osobowościowych do wymagań konkretnej organizacji.

Obsługa procesu rekrutacji

W systemie jest wbudowany mechanizm wspierania procesu rekrutacji pracowników do organizacji. Mechanizm jest oparty o silnik obsługi procesów i umożliwia monitorowanie procesu na każdym etapie jego działania.

Autorska metoda HaeR2

Zbiór ankiet pozwalających na ocenę kompetencji ale także dopasowanie danego kandydata do organizacji pod katem cech osobowości.

Szeregowi pracownicy jednostki HaeR2

Dla szeregowych pracowników, efektywny system poszukiwania pracowników na zastępstwo ma znaczenie w kontekście otrzymania szybkiej i fachowej pomocy w postaci pracowników, którzy mogą skutecznie wspierać działania zespołu osłabionego przez nieoczekiwaną redukcję personelu.

Kierownik zespołu HaeR

Kierownicy zespołów w sytuacji nieoczekiwanych redukcji personelu potrzebują szybkiej i skutecznej pomocy w postaci personelu zdolnego do sprawnego przejęcia konkretnych zadań i kontynuowania ich realizacji. Autorska metoda pozyskiwania odpowiedniego personelu w zakresie IT, gwarantuje szybką i skuteczną reakcję na zaistniały problem.

Kierownicy i pracownik HR - HaeR

Pracownicy HR, kierownicy HR jak również kierownicy jednostek muszą mieć pewność, że posiadają partnerów biznesowych, którzy w kryzysowych sytuacjach są w stanie skutecznie wspierać działania firmy. Takim obszarem jest miedzy innymi organizacja zastępstw. Znajomość kadr na rynku IT dzięki długoletniej obecności w tym obszarze pracowników eR2, pozwala im na szybkie i skuteczne znalezienie odpowiednich osób na zastępstwo.

Rozwiązania HaeR2

HaeR2 System

System rekrutacji HaeR2 jest dostępny zarówno w wersji Saas (cloud) jak i instalowanych na serwerach klienta (on premise). Platforma HaeR2 jest kompatybilna z większością automatycznych systemów rejestracji pracy, czytników kart, itp. Możliwe jest również wsadowe pobieranie danych z zewnętrznych źródeł w postaci plików w różnych formatach.

Outsource usług HR - HaeR2

HaeR2 świadczy usługi rekrutacjyne na zlecenie (outsource). Specjalizujemy się szczególnie w segmencie pracowników IT. Dotyczy to zarówno pracowników potrzebnych na czas nieokreślony ale również czas określony – zastępstwa.

Dzięki rozbudowanej bazie potencjalnych kandydatów, jesteśmy w stanie szybko i skutecznie sprostać wymaganiom naszych klientów.

Porozmawiajmy!

Dobór odpowiedniego personelu stanowi ogromne wyzwanie, dlatego warto powierzyć ten proces ekspertom z HaeR2, którzy mieli okazję przeprowadzić setki udanych rekrutacji. 

Zadzwonimy do Ciebie

Mój numer telefonu to:
+48
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Erkwadrat sp. o.o. mojego numeru telefonu
wyłącznie na potrzeby kontaktu ze mną.

Napisz do nas

Wiadomość:
Email zwrotny:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Erkwadrat sp. o.o. mojego adresu email
wyłącznie na potrzeby kontaktu ze mną.

Najnowsze informacje na temat planowanie budżetu HR

Narzędzia managera

maj 7th, 2018|

Nie ulega wątpliwości, że podstawowym i najbardziej skutecznym narzędziem pracy każdego managera jest bezpośrednia, otwarta i systematyczna komunikacja ze [...]