fbpx
Poszukiwanie kandydatów 2018-09-29T10:03:54+00:00

Poszukiwanie kandydatów

Rekrutacja to ważny element procesu zarządzania zasobami ludzkimi.  

Z punktu widzenia źródła pozyskania kandydatów wyróżnia się rekrutację wewnętrzną, której  główną zaletą jest znajomość organizacji przez kandydatów oraz ich motywacja do awansu, a także niższy koszt oraz rekrutację zewnętrzną, której główną zaletą jest pozyskanie lub uzupełnienie kompetencji w organizacji.

Stawiamy na najlepszych

Weryfikacja potrzeb

Określenie konkretnego profilu kandydata pod kątem kompetencji i doświadczenia, jak również pod względem dostosowania cech osobowościowych do wymagań konkretnej organizacji.

Szersze spojrzenie

Niejednokrotnie precyzyjne określenie wymagań i oczekiwanych kompetencji w odniesieniu do kandydatów może stanowić trudne wyzwanie.
Jesteśmy gotowi udzielić wsparcia zarówno w zakresie najlepszego dopasowania kandydatów do potrzeb organizacji, jak i w samym definiowaniu takich potrzeb.

Obsługa procesu rekrutacji

Nasz proces rekrutacji opiera się na autorskiej metodologii, wspieranej dopasowanym rozwiązaniem technologicznym. Ważna jest dla nas właściwa komunikacja z klientem i z kandydatem.

Szeregowi pracownicy jednostki HaeR2

Dla szeregowych pracowników, proces poszukiwania kandydatów do ich działów czy organizacji jako całości ma ogromne znaczenie w odniesieniu, jak szybko nowe osoby zaadoptują się do nowej struktury i będą w stanie wspierać pracę danej komórki organizacyjnej.

Kierownik zespołu HaeR

Kierownicy zespołów są zainteresowani efektywnym systemem rekrutacji, dzięki któremu będą mogli szybko i skutecznie znajdować kandydatów na konkretne stanowiska zapewniając realizację celów zespołu.

Kierownicy i pracownik HR - HaeR

Pracownicy HR, kierownicy HR, jak również kierownicy jednostek zmagają się często z problemem fluktuacji kadr. Z tego względu pozyskiwanie odpowiednich kandydatów, którzy nie tylko posiadają odpowiednie kwalifikacje, ale także odpowiednie nastawienie do wykonywanej przez siebie pracy, jest kluczowe dla sukcesu firmy.

Rozwiązania HaeR2

HaeR2 System

Platforma HaeR² udostępnia narzędzia wspierające proces rekrutacji.

Outsource usług HR - HaeR2

Świadczymy usługi rekrutacyjne na zlecenie. Specjalizujemy się w obszarze IT. Dzięki naszej autorskiej metodzie jesteśmy w stanie odpowiednio zweryfikować umiejętności i doświadczenie kandydatów, a dysponując bazą potencjalnych pracowników możemy szybko i skutecznie proponować odpowiednie osoby na odpowiednie stanowiska.

Porozmawiajmy!

Nie ma dwóch identycznych kandydatów, ani dwóch identycznych stanowisk pracy. Dobór odpowiednich pracowników jest bardzo złożony, dlatego warto o tym porozmawiać przed określeniem cech kandydata.

Zadzwonimy do Ciebie

Mój numer telefonu to:
+48
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Erkwadrat sp. o.o. mojego numeru telefonu
wyłącznie na potrzeby kontaktu ze mną.

Napisz do nas

Wiadomość:
Email zwrotny:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Erkwadrat sp. o.o. mojego adresu email
wyłącznie na potrzeby kontaktu ze mną.

Najnowsze informacje na temat planowanie poszukiwania kandydatów na pracowników

Narzędzia managera

maj 7th, 2018|

Nie ulega wątpliwości, że podstawowym i najbardziej skutecznym narzędziem pracy każdego managera jest bezpośrednia, otwarta i systematyczna komunikacja ze [...]