fbpx
Odprowadzanie podatków oraz innych świadczeń 2018-09-29T10:00:11+00:00

Odprowadzanie podatków oraz innych świadczeń

Obsługa ubezpieczeń, ksiąg i podatków jest statutowym obowiązkiem każdego przedsiębiorstwa.

Niezależnie od obszaru działania firmy, terminowe i bezbłędne rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędem Skarbowym są kluczowym elementem w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Raj podatkowy

Obsługa ZUS

System udostępnia zautomatyzowane narzędzia na potrzeby naliczania i przekazywania składek, przekazywania raportów i zmian dotyczących wynagrodzeń i zasiłków pracowników do ZUS. System komunikuje się z ZUS za pośrednictwem systemu Płatnik z wykorzystaniem interfejsu plikowego.

Obsługa US

System udostępnia zautomatyzowane narzędzia służące na naliczenia zaliczek na podatek dochodowy, przekazywania zaliczek do urzędów skarbowych, rozliczenia i przekazania do urzędów skarbowych rocznych PIT pracowników.

Księgowość

System posiada własną księgowość, ale umożliwia również wyprowadzanie danych dla zewnętrznych systemów księgowych działających w organizacji.

Szeregowi pracownicy jednostki HaeR2

Dla szeregowych pracowników, system zapewnia, że zobowiązania pracodawcy w odniesieniu do pracowników są realizowane we właściwy i terminowy sposób. System udostępnia precyzyjną, bieżącą informację o przekazanych przez pracodawcę składkach i podatkach.

Kierownik zespołu HaeR

Kierownicy zespołów mają dostęp do bieżącej informacji na temat rozliczeń z ZUS i US w odniesieniu do swoich podwładnych.

Kierownicy i pracownik HR - HaeR

Pracownicy HR, kierownicy HR, jak również kierownicy jednostek dzięki systemowi HaeR2 mogą w pełni kontrolować i zarządzać procesami rozliczeń ubezpieczeń i podatków w organizacji.

Rozwiązania HaeR2

HaeR2 System

System HaeR2 udostępnia zautomatyzowaną funkcjonalność rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Urzędem Skarbowym oraz wyprowadzania danych do systemu księgowego organizacji.

Outsource usług HR - HaeR2

Świadczymy usługi rozliczeń ZUS i US na zlecenie (outsourcing).

Porozmawiajmy!

HaeR2 pomoże Ci rozliczyć podatki, ubezpieczenia oraz wszelkie operacje księgowe.

Zadzwonimy do Ciebie

Mój numer telefonu to:
+48
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Erkwadrat sp. o.o. mojego numeru telefonu
wyłącznie na potrzeby kontaktu ze mną.

Napisz do nas

Wiadomość:
Email zwrotny:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Erkwadrat sp. o.o. mojego adresu email
wyłącznie na potrzeby kontaktu ze mną.

Najnowsze informacje na temat planowanie budżetu HR

Narzędzia managera

maj 7th, 2018|

Nie ulega wątpliwości, że podstawowym i najbardziej skutecznym narzędziem pracy każdego managera jest bezpośrednia, otwarta i systematyczna komunikacja ze [...]