fbpx
Obsługa wymagań okresowych 2018-09-29T09:57:56+00:00

Obsługa wymagań okresowych

W natłoku obowiązków i zajęć często zapominamy o konieczności realizacji wymagań okresowych. Jednak ten zakres aktywności jest obowiązkowy dla każdego pracownika i brak ich realizacji w określonych terminach może w skrajnych przypadkach rodzić poważne konsekwencje prawne.

System HeaR2 jest wyposażony w szereg funkcjonalności, które wspierają zarówno firmę, jak i jej poszczególnych pracowników w zakresie terminowego i prawidłowego realizowania funkcji realizacji wymagań okresowych.

Zdrowe podejście

Obsługa kartoteki pracownika

Dzięki funkcjonalnościom systemu HerR2 i odpowiedniej agregacji niezbędnych informacji możliwą jest stworzenie i obsługa elektronicznej kartoteki pracownika. Kartoteka oferuje definiowalny zestaw atrybutów pracownika, jak również pełną historię zmian. Możliwe jest też wprowadzanie zmian od określonej daty.

Obsługa wymagań okresowych

W systemie HaeR2 jest zdefiniowana obsługa okresowych wymagań pracowniczych (medycyna pracy, badania okresowe, itd.). Funkcjonalności systemu zostały tak zaprojektowane aby w odpowiednim momencie informować pracownika o zbliżających się terminach badań lub innych niezbędnych aktywności. Z tego względu system został wyposażony w funkcję przypomnień i ponagleń

Szeregowi pracownicy jednostki HaeR2

Dla szeregowych pracowników, funkcjonalności systemu sprawiają, że pracownik za wczasu może zaplanować sobie wykonanie konkretnych badań lub innych czynności związanych z wymaganiami okresowymi i nie musi zaprzątać sobie głowy typem ani zakresem wymagań mu przypisanych.

Kierownik zespołu HaeR

Kierownicy zespołów dzięki systemowi HaeR2 posiadają pełną informację co do konieczności realizacji wymagań okresowych oraz statusu ich realizacji. System umożliwia obserwację aktywności każdego pracownika, co znacznie ułatwia kontrolę i egzekwowanie niezbędnych wymagań okresowych.

Kierownicy i pracownik HR - HaeR

Pracownicy HR, kierownicy HR jak również kierownicy jednostek mogą mieć pewność, że dzięki funkcjonalnościom systemu HaeR2 wszelkie wymagane prawnie wymagania okresowe są realizowane terminowo i zgodnie z procedurami. Dzięki temu, w przypadku zaistnienia sytuacji kryzysowych stanowi to dowód, że pracodawca dopełnił wszelkich niezbędnych i wymaganych formalności i nie naraził pracowników na jakiekolwiek niebezpieczeństwo.

Rozwiązania HaeR2

HaeR2 System

System  HaeR2 jest dostępny zarówno w wersji Saas (cloud) jak i instalowanych na serwerach klienta (on premise). Platforma HaeR2 jest kompatybilna z większością automatycznych systemów rejestracji pracy, czytników kart, itp. Możliwe jest również wsadowe pobieranie danych z zewnętrznych źródeł w postaci plików w różnych formatach.

Outsource usług HR - HaeR2

eR2 świadczy usługi realizacji wymagań okresowych na zlecenie (outsource). Oferujemy szeroki pakiet usług, począwszy od doradztwa co do niezbędnych wymagań okresowych, kończąc na bezpośredniej obsłudze omawianych procesów. Dzięki naszemu doświadczeniu i wykorzystaniu systemu HaeR2 omawiane funkcje są proste w realizacji.

Porozmawiajmy!

Obsługa wymagań okresowych nie jest kłopotliwa, jeśli powierzyć ją profesjonalistom. 

Zadzwonimy do Ciebie

Mój numer telefonu to:
+48
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Erkwadrat sp. o.o. mojego numeru telefonu
wyłącznie na potrzeby kontaktu ze mną.

Napisz do nas

Wiadomość:
Email zwrotny:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Erkwadrat sp. o.o. mojego adresu email
wyłącznie na potrzeby kontaktu ze mną.

Najnowsze informacje na temat planowanie budżetu HR

Narzędzia managera

maj 7th, 2018|

Nie ulega wątpliwości, że podstawowym i najbardziej skutecznym narzędziem pracy każdego managera jest bezpośrednia, otwarta i systematyczna komunikacja ze [...]