fbpx
Obsługa umów i obiegu dokumentów 2018-09-29T09:57:21+00:00

Obsługa umów i obiegu dokumentów

Różnorodność procesów HR zachodzących jednocześnie w organizacji bardzo często może stanowić wyzwanie logistyczne. Z tego względu określona kategoryzacja procesów i tworzenie procedur stanowią rozwiazanie wielu problemów.  

System HaeR2 posiada szereg funkcjonalności, które pomagają w zdefiniowaniu właściwych ścieżek obiegu dokumentów oraz obsługi umów.

Jak w zegarku

Obsługa procesów

System HaeR2 działa w oparciu o silnik workflow, który automatyzuje procesy i wymianę dokumentów w organizacji. Sprawy są przesyłane pomiędzy pracownikami organizacji w procesie akceptacji. Kategorie spraw mają zdefiniowany cykl życia i przypisane osoby odpowiedzialne na każdym etapie procesowania.

Ochrona danych osobowych – Zgodność z RODO

Niezwykle istotnym jest fakt, że system HaeR2 System spełnia restrykcyjne wymagania rozporządzenia o ochronie danych osobowych – RODO. Ochrona dostępu do danych i ich prywatności jest integralną częścią procesu przetwarzania danych na każdym jego etapie a także na etapie projektowania rozwiązania.

Szeregowi pracownicy jednostki HaeR2

Dla szeregowych pracowników, system HaeR stanowi ułatwienie pod kątem realizacji określonych działań w zakresie obsługi konkretnych umów czy trybu obiegu dokumentów. Zdefiniowane zasady postępowania znacznie przyspieszają realizację procesów i znacznie redukują prawdopodobieństwo popełnienia błędu.

Kierownik zespołu HaeR

Kierownicy zespołów dzięki systemowi HaeR2 i zawartych w nim funkcjonalnościom związanych z organizacją obsługi umów oraz obiegu dokumentów mogą w pełni nadzorować poprawność realizowanych procesów. Dodatkowo, dzięki zdefiniowaniu omawianych nie muszą poświęcać dużej ilości czasu na kontrolę bowiem system sam wykaże podległym pracownikom potencjalne niezgodności.

Kierownicy i pracownik HR - HaeR

Pracownicy HR, kierownicy HR jak również kierownicy jednostek  dzięki systemowi HaeR2 posiadają uporządkowane procesy dotyczące obsługi umów oraz obiegu dokumentów. Dzięki temu istnieje możliwość kontroli zachodzących procesów na każdym etapie ich realizacji i możliwość wprowadzenia ewentualnych działań korygujących. Dodatkowo, uporządkowanie omawianych procesów ma wpływ na ich szybkość i sprawność realizacji.

Rozwiązania HaeR2

HaeR2 System

System  HaeR2 jest dostępny zarówno w wersji Saas (cloud) jak i instalowanych na serwerach klienta (on premise). Platforma HaeR2 jest kompatybilna z większością automatycznych systemów rejestracji pracy, czytników kart, itp. Możliwe jest również wsadowe pobieranie danych z zewnętrznych źródeł w postaci plików w różnych formatach.

Outsource usług HR - HaeR2

eR2 świadczy usługi w organizacji obsługi umów i obiegu dokumentów HR zlecenie (outsource). Dzięki posiadanemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie pomagać przedsiębiorcom w projektowaniu odpowiednich dla ich firm rozwiązań do obsługi umów i obiegu dokumentów lub też oferować gotowe rozwiązania, dzięki którym omawiane procesy będą przebiegać w sposób szybki i pozbawiany błędów.

Porozmawiajmy!

Obsługa umów i struktura obiegu dokumentów nie musza być trudne. Wystarczy posiadać odpowiednie narzędzia do ich organizacji.

Zadzwonimy do Ciebie

Mój numer telefonu to:
+48
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Erkwadrat sp. o.o. mojego numeru telefonu
wyłącznie na potrzeby kontaktu ze mną.

Napisz do nas

Wiadomość:
Email zwrotny:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Erkwadrat sp. o.o. mojego adresu email
wyłącznie na potrzeby kontaktu ze mną.

Najnowsze informacje na temat planowanie budżetu HR

Narzędzia managera

maj 7th, 2018|

Nie ulega wątpliwości, że podstawowym i najbardziej skutecznym narzędziem pracy każdego managera jest bezpośrednia, otwarta i systematyczna komunikacja ze [...]