fbpx
Przygotowanie szkoleń 2018-09-29T10:07:27+00:00

Przygotowanie szkoleń

Funkcjonalności system HaeR2 umożliwiają nie tylko określenie niezbędnych typów szkoleń ale także w znacznym stopniu ułatwiają ich organizację. 

Dotyczy to zarówno elementów związanych z merytoryczną stroną szkoleń, takich jak tematyka, trenerzy, logistyka oraz odpowiednie rozplanowanie szkoleń od strony czasowej. Istotnym atutem pozostaje również fakt gromadzenia w systemie danych o odbytych szkoleniach i uzyskanych rezultatach przez poszczególnych uczestników. Stanowi to doskonały materiał analityczny do planowania przyszłych programów szkoleniowych, podmiotów prowadzących szkolenia i typowania odpowiednich kandydatów na szkolenia

Zapraszamy do nauki

Bazy wiedzy

W systemie HaeR2 oprócz informacji związanych z zapotrzebowaniami na różnego rodzaju szkolenia istnieje możliwość zbierania i weryfikacji informacji dotyczących trenerów lub firm szkoleniowych oferujących różnego rodzaju programy szkoleniowe. Dzięki tej funkcjonalności firma może tworzyć bazy danych dostawców i dokonywać jak najbardziej efektywnych wyborów.

Organizacja szkoleń

System HaeR2 pozwala na gromadzenie i weryfikacje potrzeb szkoleniowych, jak również odpowiednich dostawców programów szkoleniowych. Dodatkowo, korzystając z długoletnich doświadczeń w branży szkoleniowej jesteśmy w stanie zarekomendować zarówno konkretne typy szkoleń, jak i firmy, które są w stanie omawiane szkolenia realizować.

Szeregowi pracownicy jednostki HaeR2

Dla szeregowych pracowników, precyzyjne ustalenia i pełna organizacja procesu szkoleniowego w ich imieniu, pozwala im koncentrować się na realizacji swoich zadań w pracy.

Kierownik zespołu HaeR

Kierownicy zespołów mogą scedować wszelkie procesy związane z organizacją szkoleń na osoby do tego dedykowane i dzięki temu koncentrować się na swoich zadaniach związanych z zarządzaniem podległem personelem.

Kierownicy i pracownik HR - HaeR

Pracownicy HR, kierownicy HR jak również kierownicy jednostek muszą mieć pewność, że posiadają najbardziej wartościowe kadry, których kompetencje i ogólny rozwój stale ulegają udoskonaleniu. System HaeR2 daje możliwość optymalnej organizacji szkoleń w pełnym zakresie, co z jednej strony stanowi ułatwienie dla osób odpowiedzialnych za organizację szkoleń, jak również upraszcza cały proces organizacji realizowanych zadań wśród personelu.

Rozwiązania HaeR2

HaeR2 System

System  HaeR2 jest dostępny zarówno w wersji Saas (cloud) jak i instalowanych na serwerach klienta (on premise). Platforma HaeR2 jest kompatybilna z większością automatycznych systemów rejestracji pracy, czytników kart, itp. Możliwe jest również wsadowe pobieranie danych z zewnętrznych źródeł w postaci plików w różnych formatach.

Outsource usług HR - HaeR2

HaeR2 świadczy usługi szkoleniowe na zlecenie (outsource). Specjalizujemy się w ustaleniu wymagań personelu co do typów szkoleń i ich zakresu i na tej podstawie, jesteśmy w stanie przygotować pakiety szkoleniowe do wprowadzenia w danej firmie, jak również organizować i przeprowadzać szkolenia dla pracowników.

Porozmawiajmy!

Skoncentruj się na szkoleniach, my zajmiemy się ich organizacją. 

Zadzwonimy do Ciebie

Mój numer telefonu to:
+48
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Erkwadrat sp. o.o. mojego numeru telefonu
wyłącznie na potrzeby kontaktu ze mną.

Napisz do nas

Wiadomość:
Email zwrotny:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Erkwadrat sp. o.o. mojego adresu email
wyłącznie na potrzeby kontaktu ze mną.

Najnowsze informacje na temat planowanie budżetu HR

Narzędzia managera

maj 7th, 2018|

Nie ulega wątpliwości, że podstawowym i najbardziej skutecznym narzędziem pracy każdego managera jest bezpośrednia, otwarta i systematyczna komunikacja ze [...]