fbpx
Szkolenia 2018-09-29T10:15:37+00:00

Szkolenia

Właściwa polityka szkoleń umożliwia podnoszenie kwalifikacji pracowników organizacji, zwiększa konkurencyjność przedsiębiorstwa na rynku, poprawia sprawność działania i obniża koszty operacyjne.

Bez stałego dopływu wiedzy, żadna firma nie może się efektywnie rozwijać

Katalog szkoleń

Każda organizacja powinna posiadać ustrukturyzowany pakiet własnych i zewnętrznych szkoleń udostępnianych pracownikom. W systemie HaeR2 jest dostępna funkcjonalność umożliwiająca utrzymywanie aktualnego katalogu szkoleń organizacji.

Planowanie szkoleń

Niezbędnym elementem polityki szkoleń jest właściwy system ich planowania zarówno w obszarze zakresu, jaki i doboru oraz budżetu. W systemie HaeR2 dostępna jest funkcjonalność planowania szkoleń w kontekście danego pracownika oraz okresu budżetowego w oparciu o katalog szkoleń.

Organizacja szkoleń

Organizacja szkoleń to złożony proces wymagający koordynacji pomiędzy dostawcą szkolenia i jego uczestnikami oraz kwestii logistycznych. W systemie HaeR2 dostępna jest funkcjonalność wspierająca proces organizacji szkoleń. Funkcjonalność umożliwia ewidencję odbytych szkoleń wraz z ich rezultatem.

eLearning

eLearning to forma szkolenia, która umożliwia efektywne, tanie, łatwe i szerokodostępne narzędzie podnoszenia kwalifikacji. W systemie HaeR2 jest dostępna funkcjonalność, która umożliwia przygotowania szkolenia i umieszczenia go w katalogu dostępnych szkoleń. Pracownicy mogą odbywać szkolenia poprzez samodzielne ich pobieranie z dostępnego katalogu szkoleń, a przełożeni mogą zlecać podwładnym przeprowadzenie wybranych szkoleń. Funkcjonalność obejmuje obsługę zlecania, terminowości oraz wyników.

Szkolenia interpersonalne

Prowadzimy szkolenia w obszarze rozwoju interpersonalnego z naszego katalogu szkoleń lub na życzenie.

Szkolenia z zarządzania

Prowadzimy szkolenia w obszarze zarządzania z naszego katalogu szkoleń lub na życzenie.

Szeregowi pracownicy jednostki HaeR2

Dla szeregowych pracowników, system Haer2 daje pełną informację o szkoleniach dostępnych w organizacji. Pracownicy mogą samodzielnie pobierać szkolenia eLearningowe z dostępnego katalogu.

Kierownik zespołu HaeR

Kierownicy zespołów mogą planować, organizować i weryfikować szkolenia swoich podwładnych w oparciu o narzędzia dostarczane w systemie HaeR2.

Kierownicy i pracownik HR - HaeR

Pracownicy HR, kierownicy HR, jak również kierownicy jednostek mogą kształtować politykę szkoleń organizacji w oparciu o narzędzia dostarczane przez system HaeR2.

Rozwiązania HaeR2

HaeR2 System

System HaeR2 udostępnia narzędzia do planowania, organizacji i ewidencji szkoleń.

Outsource usług HR - HaeR2

Świadczymy usługi organizacji szkoleń w formule outsourcingu. Prowadzimy szkolenia w obszarze rozwoju interpersonalnego i zarządzania.

Porozmawiajmy!

Dobór i ocena efektywnych szkoleń bywa wielkim wyzwaniem. 

Zadzwonimy do Ciebie

Mój numer telefonu to:
+48
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Erkwadrat sp. o.o. mojego numeru telefonu
wyłącznie na potrzeby kontaktu ze mną.

Napisz do nas

Wiadomość:
Email zwrotny:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Erkwadrat sp. o.o. mojego adresu email
wyłącznie na potrzeby kontaktu ze mną.

Najnowsze informacje na temat szkoleń

Narzędzia managera

maj 7th, 2018|

Nie ulega wątpliwości, że podstawowym i najbardziej skutecznym narzędziem pracy każdego managera jest bezpośrednia, otwarta i systematyczna komunikacja ze [...]