fbpx
Rekrutacja 2018-09-29T10:07:59+00:00

Rekrutacja

Rekrutacja pracowników w obszarze IT wymaga specjalistycznego podejścia. Branża IT jest niezwykle specyficzna ze względu na swój dynamiczny rozwój, ciągle pojawiają się nowe trendy, wymagania, kompetencje. Dodatkowo, dynamiczny rozwój branży generuje bardzo duży popyt na kandydatów, o których rywalizuje coraz więcej potencjalnych pracodawców.  

Dzięki posiadanemu doświadczeniu, znajomości trendów i wymagań w branży, jak również rozległym relacjom w środowisku IT, opracowaliśmy autorską metodologię weryfikacji kandydatów. Podejmujemy się zleceń rekrutacyjnych w pełnym zakresie stanowisk IT:  właściwych dla cyklu wytwórczego,  dla cyklu utrzymaniowego oraz dla zarządzania.

Istotnym jest fakt, że w naszej metodologii kładziemy nacisk nie tylko na aspekty związane z wiedzą, doświadczeniem czy posiadanymi kompetencjami ale także na elementy osobowości kandydatów. Pozwala to na lepsze dopasowanie nowych pracowników do istniejących struktur.

Przedsiębiorstwo zarabia tyle, ile zdołają wypracować jego pracownicy

Weryfikacja kandydatów klienta

Wskazanie rekomendacji dla oczekiwanej przez zamawiającego liczby kandydatów na ustalone stanowiska, z przygotowanej przez zamawiającego listy kandydatów spełniających zdefiniowane kryteria, a wyłonionych na podstawie procesu wyszukiwania przez zamawiającego.

Weryfikacja kandydatów wyszukiwanych przez eR2

Wskazanie rekomendacji dla oczekiwanej przez zamawiającego liczby kandydatów na ustalone stanowiska, z kandydatów spełniających zdefiniowane kryteria, wyłonionych na podstawie procesu wyszukiwania opracowanego przez eR2.

Szeregowi pracownicy jednostki HaeR2

Dla szeregowych pracowników, fakt odpowiedniego dopasowania nowych uczestników organizacji pod względem kompetencji i cech osobowościowych do istniejących struktur znacznie ułatwia integrację zespołu i szybką adaptacje, co ma ogromny wpływ na atmosferę w pracy i tym samym wydajność.

Kierownik zespołu HaeR

Kierownicy zespołów mogą liczyć na wsparcie merytoryczne ze strony eR2 podczas określania swoich potrzeb i weryfikacji kandydatów na poszukiwane stanowiska. Dzięki temu otrzymują nie tylko wsparcie merytoryczne ale pewność, że wybrani kandydaci będą spełniać wszystkie założone kryteria.

Kierownicy i pracownik HR - HaeR

Pracownicy HR, kierownicy HR jak również kierownicy jednostek korzystając ze wsparcia eR2 pod względem weryfikacji posiadanych przez ich organizację kandydatów lub też osoby wyselekcjonowane przez eR2, mają pewność, że zatrudniają najbardziej odpowiednie osoby do swoich organizacji. Pozwala to na budowanie stabilnych, zgranych i kompetentnych kadr, co jest głównym fundamentem i jednocześnie motorem rozwoju firmy.

Porozmawiajmy!

Rekrutacja zaczyna historię pracownika w firmie. Porozmawiajmy o naszej wspólnej historii.

Zadzwonimy do Ciebie

Mój numer telefonu to:
+48
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Erkwadrat sp. o.o. mojego numeru telefonu
wyłącznie na potrzeby kontaktu ze mną.

Napisz do nas

Wiadomość:
Email zwrotny:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Erkwadrat sp. o.o. mojego adresu email
wyłącznie na potrzeby kontaktu ze mną.

Najnowsze informacje na temat planowanie budżetu HR

Narzędzia managera

maj 7th, 2018|

Nie ulega wątpliwości, że podstawowym i najbardziej skutecznym narzędziem pracy każdego managera jest bezpośrednia, otwarta i systematyczna komunikacja ze [...]