fbpx
Odprawy i rozliczenia końcowe 2018-09-29T09:59:44+00:00

Odprawy i rozliczenia końcowe

Funkcjonalności systemu HaeR2 pozwalają na precyzyjne wyliczenia związane z wyliczeniami końcowymi i wynikającymi z tego odprawami.

Wynika to z faktu, że system gromadzi wszelkie dane związane z rozliczeniami konkretnych pracowników i tym samym pozwala precyzyjnie określać wielkości należności i/lub zobowiązań pracowniczych.

Co do joty

Obsługa kartoteki pracownika

Obsługa elektronicznej kartoteki pracownika. Definiowalny zestaw atrybutów pracownika. Pełna historia zmian. Wprowadzanie zmian od określonej daty.

Zapytania do HR

System wspiera komunikację pracowników organizacji z działem HR za pomocą czatu. Dzięki czemu możliwe jest ustalanie wszelkich kwestii w szybki i sprawny sposób.

Moduł raportów

Udostępnienie raportów operacyjnych zawierających informacje o bieżących operacjach i rozliczeniach, raportów dotyczących różnych przekrojów danych pracowników oraz raportów zarządczych.

Statystyki pracownika

Udostępnienie statystyk prezentowanych w graficznej formie dotyczących wynagrodzenia, absencji, czasu pracy pracownika i innych elementów mających wpływ na rozliczanie.

Szeregowi pracownicy jednostki HaeR2

Dla szeregowych pracowników, dzięki funkcjonalności systemu HaeR2 dane związane z aktualnym statusem rozliczeń oraz możliwość bezpośredniej dodatkowej weryfikacji danych z działem HR, pozawalają na bieżąco monitorować sytuację. Dodatkowo, zbiór procedur i dokumentów niezbędnych do dokonania rozliczeń zdecydowanie upraszcza i przyspiesza wszelkie procesy.

Kierownik zespołu HaeR

Kierownicy zespołów dzięki systemowi HaeR2 są w stanie na bierząco kontrolować status rozliczeń i realizację procesów, dzięki czemu mogą w pełni zarządzać zaistniałą sytuacją i dzięki temu mogą w dowolnym momencie wprowadzać działania korygujące.

Kierownicy i pracownik HR - HaeR

Pracownicy HR, kierownicy HR jak również kierownicy jednostek dzięki systemowi HaeR2 mogą w pełni kontrolować i na bierząco zarządzać procesami rozliczeń i odpraw dzięki czemu nie zachodzi niebezpieczeństwo pomyłek lub opóźnień w realizacji procesu.

Rozwiązania HaeR2

HaeR2 System

System HaeR2 jest dostępny zarówno w wersji Saas (cloud) jak i instalowanych na serwerach klienta (on premise). Platforma HaeR2 jest kompatybilna z większością automatycznych systemów. Możliwe jest również wsadowe pobieranie danych z zewnętrznych źródeł w postaci plików w różnych formatach.

Outsource usług HR - HaeR2

eR2 świadczy usługi rozliczeniowe na zlecenie (outsource).  Korzystaj z systemu HaeR2 jesteśmy w stanie prowadzić rozliczenia końcowe i odprawy pracowników lub kontrahentów. Dodatkowo nasz system posiada funkcjonalności związane z rozliczaniem do comiesięcznego rozliczenia składek ZUS oraz obsługę zgłoszeń pracowników do ZUS. System jest wyposażony w zautomatyzowany interfejs do systemu Płatnik. Dodatkowo, system HaeR2 posiada narzędzia do naliczania zaliczek na podatek dochodowy oraz funkcję comiesięcznego przekazywanie zaliczek do US.

W ramach opisywanych funkcjonalności, system dokonuje rozliczeń rocznych PIT i przekazuje dane do US za pomocą zautomatyzowanego interfejsu.

Porozmawiajmy!

Końcowe rozliczenia i odprawy wymagają dokładnego rozliczania. Nasz system HaeR2 jest w stanie w tym pomóc.  

Zadzwonimy do Ciebie

Mój numer telefonu to:
+48
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Erkwadrat sp. o.o. mojego numeru telefonu
wyłącznie na potrzeby kontaktu ze mną.

Napisz do nas

Wiadomość:
Email zwrotny:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Erkwadrat sp. o.o. mojego adresu email
wyłącznie na potrzeby kontaktu ze mną.

Najnowsze informacje na temat planowanie budżetu HR

Narzędzia managera

maj 7th, 2018|

Nie ulega wątpliwości, że podstawowym i najbardziej skutecznym narzędziem pracy każdego managera jest bezpośrednia, otwarta i systematyczna komunikacja ze [...]