fbpx
Przeprowadzenie szkoleń 2018-09-29T10:07:00+00:00

Przeprowadzanie szkoleń

System HaeR2 umożliwia nie tylko skuteczną pomoc w określaniu typów i zakresów szkoleń ale jest niezwykle pomocny w przypadku organizacji szkoleń.

Dotyczy to zarówno organizacji szkoleń w formie tradycyjnej – wykłady, seminaria, warsztaty, jak i w formie elektronicznej e-Learing.

Wiedza to proces

Obsługa e-Learningu

System HaeR2 umożliwia obsługę procesu e-Learningu obejmującego planowanie, przygotowanie szkoleń, przekazywanie szkoleń do pracowników, monitoring realizacji szkoleń, przypominanie i ponaglanie.

Szkolenia w formie tradycyjnej

System HaeR2 posiada bazę ekspertów i firm szkoleniowych, które specjalizują się w organizacji różnego typu szkoleń, począwszy od szkoleń wzmacniających integralność zespołu, kończąc na specjalistycznych szkoleniach z zakresu zarządzania i konkretnej tematyki dotyczącej rozszerzania konkretnej wiedzy zawodowej.

Szeregowi pracownicy jednostki HaeR2

Dla szeregowych pracowników, precyzyjne ustalenia co do tematyki szkoleń, zakresu czy terminu stanowi potwierdzenie, że firma chce wspierać rozwój danej osoby w ramach organizacji. Dodatkowo, różne możliwości brania udziału w szkoleniach (e-Learning, szkolenia tradycyjne) sprzyjają usprawnieniu organizacji pracy.

Kierownik zespołu HaeR

Kierownicy zespołów mogą jasno i przejrzyście określać kryteria rozwoju podległych pracowników, co pozwala im na planowanie strategii rozwoju działu nie tylko pod względem ekonomicznym ale również pod względem kompetencji personelu. Dodatkowo, dzięki systemowi HaeR2 i różnym formom organizacji szkoleń możliwe jest organizowanie ich dużej liczby w dogodnym czasie i miejscu.

Kierownicy i pracownik HR - HaeR

Pracownicy HR, kierownicy HR jak również kierownicy jednostek muszą mieć pewność, że posiadają najbardziej wartościowe kadry, których kompetencje i ogólny rozwój stale ulegają udoskonaleniu. Precyzyjne zaplanowanie odpowiednich szkoleń dla odpowiednich osób jest jednym z elementów redukujących fluktuację w organizacjach. Dlatego, szkolenia traktowane są przez tę grupę decydentów nie jako koszt ale inwestycję w najcenniejsze zasoby.

Rozwiązania HaeR2

HaeR2 System

System  HaeR2 jest dostępny zarówno w wersji Saas (cloud) jak i instalowanych na serwerach klienta (on premise). Platforma HaeR2 jest kompatybilna z większością automatycznych systemów rejestracji pracy, czytników kart, itp. Możliwe jest również wsadowe pobieranie danych z zewnętrznych źródeł w postaci plików w różnych formatach.

Outsource usług HR - HaeR2

HaeR2 świadczy usługi szkoleniowe na zlecenie (outsource). Specjalizujemy się w ustaleniu wymagań personelu co do typów szkoleń i ich zakresu i na tej podstawie, jesteśmy w stanie przygotować pakiety szkoleniowe do wprowadzenia w danej firmie. Oferujemy różne typy szkoleń zarówno w odniesieniu do tematyki, jak również w odniesieniu do formy – szkolenia tradycyjne, szkolenia w formie e-Learning.

Porozmawiajmy!

Możliwość poszerzania wiedzy jest jednym z głównych elementów decydujących o lojalności pracownika wobec firmy. System HaeR2 jest w stanie wzmacniać tę lojalność.

Zadzwonimy do Ciebie

Mój numer telefonu to:
+48
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Erkwadrat sp. o.o. mojego numeru telefonu
wyłącznie na potrzeby kontaktu ze mną.

Napisz do nas

Wiadomość:
Email zwrotny:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Erkwadrat sp. o.o. mojego adresu email
wyłącznie na potrzeby kontaktu ze mną.

Najnowsze informacje na temat planowanie budżetu HR

Narzędzia managera

maj 7th, 2018|

Nie ulega wątpliwości, że podstawowym i najbardziej skutecznym narzędziem pracy każdego managera jest bezpośrednia, otwarta i systematyczna komunikacja ze [...]