fbpx
Komunikacja z innymi członkami organizacji 2018-09-29T09:53:13+00:00

Komunikacja z innymi członkami organizacji

Szybki i skuteczny system komunikacji wewnątrz organizacji jest jednym z najważniejszych czynników warunkujących sukces.

Struktura systemu HaeR2 uwzględnia ten aspekt. Użytkownicy systemu nie tylko mają dostęp do niezbędnych informacji z zakresu HR w ramach przyznanych uprawnień ale mogę korzystać z komunikatorów wbudowanych w strukturę systemu.

Dziś pytanie, dziś odpowiedź

Zapytania do działu HR

System HaeR2 wspiera komunikację pracowników organizacji z działem HR za pomocą czatu.

Komunikacja wewnętrzna

System HaeR2 umożliwia komunikację nie tylko z działem HR ale także z innymi członkami organizacji.

Szeregowi pracownicy jednostki HaeR2

Dla szeregowych pracowników istotnym jest fakt, że w przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, mogą niemal natychmiast uzyskiwać odpowiedzi na postawione przez siebie pytania. Formuła komunikacji – czat, ułatwia komunikację między członkami organizacji będąc mniej formalną co w wielu przypadkach zwiększa skuteczność komunikacji.

Kierownik zespołu HaeR

Kierownicy zespołów podobnie jak w przypadku pracowników szeregowych, tak i w tym przypadku, komunikator dostępny w systemie HaeR2 znacznie zwiększa możliwości komunikacyjne zarówno z pracownikami HR, jak i innymi uczestnikami organizacji.

Kierownicy i pracownik HR - HaeR

Pracownicy HR, kierownicy HR jak również kierownicy jednostek dysponując komunikatorem w systemie HaeR2 mają możliwość szybszej i bardziej bezpośredniej komunikacji wewnątrz organizacji.

Rozwiązania HaeR2

HaeR2 System

System  HaeR2 jest dostępny zarówno w wersji Saas (cloud) jak i instalowanych na serwerach klienta (on premise). Platforma HaeR2 jest kompatybilna z większością automatycznych systemów rejestracji pracy, czytników kart, itp. Możliwe jest również wsadowe pobieranie danych z zewnętrznych źródeł w postaci plików w różnych formatach.

Outsource usług HR - HaeR2

eR2 świadczy usługi w zakresie optymalizowania procesów komunikacji wewnętrznej dla HR na zlecenie (outsource). Stanowi to jedną z funkcjonalności oferowanego przez nas kompleksowego systemu do obsługi HR, jakim jest system HaeR2.

Porozmawiajmy!

Sprawna komunikacja w firmie stanowi i jej sukcesie. HaeR2 posiada odpowiednie narzędzia do optymalizowania takiej komunikacji.

Zadzwonimy do Ciebie

Mój numer telefonu to:
+48
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Erkwadrat sp. o.o. mojego numeru telefonu
wyłącznie na potrzeby kontaktu ze mną.

Napisz do nas

Wiadomość:
Email zwrotny:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Erkwadrat sp. o.o. mojego adresu email
wyłącznie na potrzeby kontaktu ze mną.

Najnowsze informacje na temat planowanie budżetu HR

Narzędzia managera

maj 7th, 2018|

Nie ulega wątpliwości, że podstawowym i najbardziej skutecznym narzędziem pracy każdego managera jest bezpośrednia, otwarta i systematyczna komunikacja ze [...]