fbpx
Wdrożenie pracownika w organizacji 2018-09-29T10:18:31+00:00

Wdrożenie pracownika w organizacji

Wydaje się, że to takie proste: biurko, telefon, karta dostępu do biura.

W praktyce oznacza to rozbudowany i rozłożony w czasie proces zgodny z wymaganiami przedsiębiorstwa, którego celem jest jak najszybsze wdrożenie pracownika do efektywnej pracy. Proces ten dotyczy w szczególności uwarunkowań  formalno-prawnych, szkoleń pracownika, wyposażenia i przygotowania stanowiska pracy z dbałością o zachowanie komfortu pracy pracownika.

Witamy na pokładzie

Formalności

HaeR2 jest w stanie zorganizować całościowy proces boardingu pracownika związany z organizacją badań lekarskich, szkoleń BHP i innych formalnych aspektów dotyczących organizacji stanowiska pracy.

Formalności “nieformalne”

Pracownik powinien czuć się dobrze w swoim miejscu pracy. Spędza tu dużą część swojego aktywnego czasu, potrzebuje odpowiedniej przestrzeni i warunków do tego, aby efektywnie pracować. Czasem z pozoru nieistotne aspekty jak infrastruktura, przestrzeń do relaksacji mogą stanowić o wzroście wydajności pracowników i ich lojalności wobec pracodawcy. Dlatego, oprócz aspektów formalnych należy położyć silny nacisk na organizację stanowisk pracy od strony nieformalnej. Harmonizacja tych dwóch obszarów przynosi pozytywne rezultaty.

Szeregowi pracownicy jednostki HaeR2

Dla szeregowych pracowników, proces szybkiego i sprawnego boarding jest jednym z najważniejszych procesów. Dlaczego? Bo najbardziej liczy się pierwsze wrażenie. To dzięki niemu pracownicy czują się później lepiej zmotywowani do pracy i mocniej utożsamiają się z firmą. Dodatkowo, dzięki systemowi HaeR² automatyzacja całego procesu pozwala na znaczne skrócenie czasu niezbędnego na boarding.

Kierownik zespołu HaeR

Kierownicy zespołów wykorzystujący system HaeR² do boardingu swoich nowych pracowników, mogą koncentrować się na swoich strategicznych funkcjach zamiast od nowa przeprowadzać podobne procesy. System HaeR² w sposób całościowy kontroluje proces niezbędny do organizacji stanowisk pracy i na bieżąco informuje Kierowników o aktualnym statusie realizacji prac.

Kierownicy i pracownik HR - HaeR

Pracownicy HR, kierownicy HR, jak również kierownicy jednostek mogą dzięki systemowi HaeR² weryfikować na bieżąco efektywność zespołów w zakresie boardingu, analizować skuteczność procesów przyjmowania nowych pracowników i sprawność w asymilacji do środowiska organizacji.

Rozwiązania HaeR2

HaeR2 System

W ramach outsourcingu świadczymy usługę HR Buisness Partnera (HRBP). HRBP między innymi przygotowuje i przeprowadza procedurę boardingu dla nowoprzyjętych pracowników organizacji.

Outsource usług HR - HaeR2

Platorma HaeR² udostępnia narzędzia do planowania, przeprowadzenia i kontroli procesu boardingu nowych pracowników.

Porozmawiajmy!

Właściwe wprowadzenie nowego pracownika do organizacji procentuje jego większą integracją ze swoją firmą oraz większym zaangażowaniem w wykonywaną pracę. 

Zadzwonimy do Ciebie

Mój numer telefonu to:
+48
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Erkwadrat sp. o.o. mojego numeru telefonu
wyłącznie na potrzeby kontaktu ze mną.

Napisz do nas

Wiadomość:
Email zwrotny:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Erkwadrat sp. o.o. mojego adresu email
wyłącznie na potrzeby kontaktu ze mną.

Najnowsze informacje na temat wdrażania pracowników w organizacji

Narzędzia managera

maj 7th, 2018|

Nie ulega wątpliwości, że podstawowym i najbardziej skutecznym narzędziem pracy każdego managera jest bezpośrednia, otwarta i systematyczna komunikacja ze [...]