fbpx
Procedury zatrudniania 2018-09-29T10:05:36+00:00

Procedury zatrudniania

W zależności od typu organizacji czy stanowiska, obowiązują różne procedury związane z zatrudnieniem.  Opisywana różnorodność może być odpowiednio kategoryzowana.

Bez względu na typ firmy, czy stanowisko pracy, firma musi zadbać o przekazanie przyszłemu pracownikowi wielu dokumentów formalnych zanim pracownik podejmie pracę.

Procedury są dla ludzi i ułatwiają życie

Dokumentacja formalna

Platforma HaeR² wyposażona jest w mechanizm generowania dokumentów na podstawie przygotowanych wzorów. Funkcjonalność ta umożliwia automatyzację tworzenia dowolnych dokumentów, niezbędnych do zatrudnienia pracownika, poczynając od skierowań na badania lekarskie, na umowach o pracę i zakresach obowiązków kończąc.

Dostosowanie dokumentacji do potrzeb Klienta

Jesteśmy w stanie przygotowywać wzorce dokumentów na konkretne zamówienie Klienta. Dotyczy to np. regulaminów: wynagradzania, podróży służbowych, czy umów o zachowanie poufności, jak również umów związanych z refundacją kosztów szkoleń dla przyszłych pracowników oraz zasad korzystania z pakietów medycznych oferowanych przez firmę.

Szeregowi pracownicy jednostki HaeR2

Dla szeregowych pracowników, automatyzacja procesów wypełniania konkretnych dokumentów związanych z różnymi procesami stanowi istotne ułatwienie pracy. Co więcej, prezentowana automatyzacja skraca czas niezbędny do wypełniania różnorodnych dokumentów i upraszcza ich wypełnianie. Dodatkowo, pracownik w dużej mierze jest “obsługiwany” przez system, co wprowadza porządek i terminowość.

Kierownik zespołu HaeR

Kierownicy zespołów wykorzystujący system HaeR², który oferuje automatyzację i pakietyzację niezbędnych dokumentów, mają szybki dostęp do informacji dotyczących swoich podwładnych. Dzięki temu, mogą weryfikować i kontrolować na bieżąco wypełnianie aspektów formalnych. Wszystkie potrzebne im dane pobierane są automatycznie z systemu.

Kierownicy i pracownik HR - HaeR

Pracownicy HR, kierownicy HR, jak również kierownicy jednostek mogą dzięki systemowi HaeR² weryfikować na bieżąco sprawność procesów i stopień efektywności wprowadzonych procedur.

Rozwiązania HaeR2

HaeR2 System

Platforma HaeR² udostępnia narzędzia wspierające proces zatrudniania pracownika, obsługę procedur i dokumentacji.

Outsource usług HR - HaeR2

Świadczymy usługi związane z organizacją procesu zatrudniania pracowników w formule outsorcingu.

Porozmawiajmy!

Wiele aspektów zatrudniania jest uregulowanych prawnie, jednak nie wszędzie można znaleźć informacje co jest konieczne w danym przypadku.

Zadzwonimy do Ciebie

Mój numer telefonu to:
+48
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Erkwadrat sp. o.o. mojego numeru telefonu
wyłącznie na potrzeby kontaktu ze mną.

Napisz do nas

Wiadomość:
Email zwrotny:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Erkwadrat sp. o.o. mojego adresu email
wyłącznie na potrzeby kontaktu ze mną.

Najnowsze informacje na temat procedur zatrudniania.

Narzędzia managera

maj 7th, 2018|

Nie ulega wątpliwości, że podstawowym i najbardziej skutecznym narzędziem pracy każdego managera jest bezpośrednia, otwarta i systematyczna komunikacja ze [...]