fbpx
Planowanie polityki szkoleń 2018-09-29T10:03:26+00:00

Planowanie polityki szkoleń

Rozwój kompetencji pracowników jest niezwykle cenny zarówno dla nich samych, jak i dla pracodawców. Z tego względu istotne jest zaplanowanie takich programów szkoleniowych, które będą korzystanie wpływać na rozwój pracowników i samej firmy. System HaeRjest bardzo pomocnym narzędziem w kreowaniu takiej polityki. 

Dotyczy to zarówno elementów związanych z merytoryczną stroną szkoleń, takich jak tematyka, trenerzy, logistyka, jak również z odpowiednim zaplanowaniem szkoleń od strony czasowej. Istotnym atutem systemu HeaR2 pozostaje również fakt możliwości gromadzenia danych o odbytych szkoleniach i uzyskanych rezultatach przez poszczególnych uczestników. Stanowi to doskonały materiał analityczny do planowania przyszłych programów szkoleniowych, podmiotów prowadzących szkolenia i typowania odpowiednich kandydatów na szkolenia

Wiedzy nigdy dosyć

Bazy wiedzy

W systemie HaeR2 oprócz informacji związanych z zapotrzebowaniami na różnego rodzaju szkolenia istnieje możliwość zbierania i weryfikacji informacji dotyczących stopnia wyszkolenia poszczególnych pracowników bądź ich grup i na tej podstawie tworzenie polityki szkoleniowej w organizacji.

Organizacja szkoleń

System HaeR2 pozwala na gromadzenie i weryfikacje potrzeb szkoleniowych, jak również odpowiednich dostawców programów szkoleniowych. Dodatkowo, korzystając z długoletnich doświadczeń w branży szkoleniowej jesteśmy w stanie zarekomendować zarówno konkretne typy szkoleń, jak i firmy, które są w stanie omawiane szkolenia realizować. Pozwala to na tworzenie odpowiedniej bazy merytorycznej do tworzenia globalnej polityki szkoleniowej w organizacji.

Szeregowi pracownicy jednostki HaeR2

Dla szeregowych pracowników, dzięki funkcjonalnościom oferowanym przez system HaeR2 precyzyjne ustalenia i pełna organizacja procesu szkoleniowego od strony tematycznej i czasowej, pozwala koncentrować się pracownikom na realizacji swoich zadań w pracy.

Kierownik zespołu HaeR

Kierownicy zespołów dzięki informacjom zgromadzonym w systemie HaeR2 na temat typów odbytych szkoleń, poziomu zdobytej wiedzy czy preferencji co do wyboru tematyki w odniesieniu do poszczególnych pracowników, są w stanie precyzyjnie formułować założenia polityki szkoleniowej. Pozwala to zatem kształtować założenie polityki szkoleń w sposób, jak najbardziej adekwatny do potrzeb firmy czy działu ale i poszczególnych pracowników.

Kierownicy i pracownik HR - HaeR

Pracownicy HR, kierownicy HR jak również kierownicy jednostek dzięki systemowi HaeR2 mają pełen zakres informacji związany z poziomem i typem przeprowadzonych szkoleń, a także z efektywnością procesu pozyskiwania wiedzy w różnych obszarach i przez poszczególnych pracowników. Na tej podstawie możliwym jest tworzenie nie tylko globalnych założeń do polityki szkoleń ale także programów kreowania ścieżek kariery oraz efektywnych systemów motywowania pracowników.

Rozwiązania HaeR2

HaeR2 System

System  HaeR2 jest dostępny zarówno w wersji Saas (cloud) jak i instalowanych na serwerach klienta (on premise). Platforma HaeR2 jest kompatybilna z większością automatycznych systemów rejestracji pracy, czytników kart, itp. Możliwe jest również wsadowe pobieranie danych z zewnętrznych źródeł w postaci plików w różnych formatach.

Outsource usług HR - HaeR2

HaeR2 świadczy usługi szkoleniowe na zlecenie (outsource). Specjalizujemy się w ustaleniu wymagań personelu co do typów szkoleń i ich zakresu i na tej podstawie, jesteśmy w stanie przygotować pakiety szkoleniowe do wprowadzenia w danej firmie, jak również organizować i przeprowadzać szkolenia dla pracowników.

Porozmawiajmy!

Odpowiednia polityka szkoleń to inwestycja w rozwój firmy. Brak takiej polityki, to ogromne źródło kosztów. 

Zadzwonimy do Ciebie

Mój numer telefonu to:
+48
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Erkwadrat sp. o.o. mojego numeru telefonu
wyłącznie na potrzeby kontaktu ze mną.

Napisz do nas

Wiadomość:
Email zwrotny:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Erkwadrat sp. o.o. mojego adresu email
wyłącznie na potrzeby kontaktu ze mną.

Najnowsze informacje na temat planowanie budżetu HR

Narzędzia managera

maj 7th, 2018|

Nie ulega wątpliwości, że podstawowym i najbardziej skutecznym narzędziem pracy każdego managera jest bezpośrednia, otwarta i systematyczna komunikacja ze [...]