fbpx
Dla kogo 2018-09-29T09:43:37+00:00

HR dla każdego

Czasy, w których główną metodą dostępu do usług kadrowych organizacji była wizyta w pokoju z napisem “Dział kadr” mamy już na szczęście za sobą. Dziś, w nowoczesnej organizacji to pracownik staje się podmiotem, a usługi kadrowe są dla niego łatwo dostępne w oparciu o nowoczesne technologie.

W zależności od funkcji pełnionej w organizacji, pracownicy mają różne oczekiwania, potrzeby, ale i obowiązki w odniesieniu do usług kadrowych, jakie świadczy organizacja. Dlatego HaeR2 oferuje rozwiązania umożliwiające wygodne i bezpieczne korzystanie z systemu HR dla całej organizacji. Zastąpienie fizycznych dokumentów ich cyfrowymi odpowiednikami ułatwia i przyspiesza wszelkie procedury – w szczególności takie, które wymagają współdziałania ze sobą wielu osób.

Idealne dopasowanie

Szeregowy pracownik

Szeregowi pracownicy HaeR

Dostęp do przyjaznej, zintegrowanej i funkcjonalnej platformy HR umożliwia szeregowym pracownikom efektywną i szybką realizację wielu czynności, które w wersji “papierowej” postrzegane są jako “zjadacze czasu”. Dodatkowo, automatyczna kontrola pracownika pod kątem terminowego wypełniania konkretnych formularzy oraz terminowego rozliczania delegacji, wydatków i zaliczek, zapewnia firmie szybszy i kontrolowany obieg dokumentów.

Do kluczowych funkcjonalności systemu HaeR2 dedykowanych szeregowym pracownikom organizacji należą:

Kierownik zespołu

Kierownik zespołu HaeR2

Dzieki systemowi HaeR², kierownik zespołu otrzymuje dostęp do szeregu funkcji zarządczych oraz informacyjnych, które pozwalają mu lepiej panować nad zespołem, dając dostęp w czasie rzeczywistym do wszelkich niezbędnych informacji.

Do najważniejszych funkcjonalności systemu HaeR² opracowanych pod kątem potrzeb kierownika zespołu należą:

Pracownik HR

Pracownik HR HaeR2

Dostęp do zintegrowanej platformy wspierającej procesy HR umożliwia pracownikom działu HR realizację wszystkich zadań w środowisku informatycznym, wykorzystując cyfrową komunikację i obieg dokumentów.

Kierownik HR

Kierownik HR HaeR2

Kierownik HR sprawuje funkcję zarządczą. Z tego powodu dedykowane dla niego funkcjonalności koncentrują się na nadzorowaniu postępu prac, płynności ich realizacji oraz na aspektach o kluczowym lub poufnym charakterze dla firmy.

Kierownik jednostki

Kierownik Jednostki HaeR2

Kierownik jednostki bądź Zarząd w firmie, jako organy nadzorujące całość funkcjonowania firmy, muszą mieć dostęp do informacji, które w sposób globalny opisują zjawiska HR. Z drugiej strony, w razie potrzeby powinni dysponować narzędziem umożliwiającym szczegółowy wgląd w statusy poszczególnych spraw.

Informacje, z których korzysta ten szczebel zarządzania powinny stanowić solidną podstawę do kształtowania generalnej polityki HR oraz możliwości podejmowania strategicznych decyzji, w oparciu o które możliwym jest budowanie krótko i długoterminowych strategii całej firmy, zarówno pod kątem niezbędnych nakładów, zasobów jak i kierunków rozwoju.

Z tego powodu kompleksowe, aktualne i łatwo dostępne informacje związane ze wszelkim aspektami rozwoju procesów HR w firmie są kluczowe do podejmowania decyzji zarówno taktycznych, jak i strategicznych.

Porozmawiajmy!

Każda firma, każdy szczebel pracowników wymaga specyficznych dla siebie narzędzi i rozwiązań HR. Porozmawiajmy, jak system HaeRmoże spełnić Twoje potrzeby.

Zadzwonimy do Ciebie

Mój numer telefonu to:
+48
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Erkwadrat sp. o.o. mojego numeru telefonu
wyłącznie na potrzeby kontaktu ze mną.

Napisz do nas

Wiadomość:
Email zwrotny:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Erkwadrat sp. o.o. mojego adresu email
wyłącznie na potrzeby kontaktu ze mną.

Najnowsze informacje HR dla zarządzających i działów HR

Narzędzia managera

maj 7th, 2018|

Nie ulega wątpliwości, że podstawowym i najbardziej skutecznym narzędziem pracy każdego managera jest bezpośrednia, otwarta i systematyczna komunikacja ze [...]