fbpx
Planowanie budżetu HR 2018-09-29T10:02:55+00:00

Planowanie budżetu HR

To złożony proces, bo przecież oprócz zaplanowania liczby pracowników ich wynagrodzeń, podwyżek, premii, zasiłków, innych kosztów związanych z personelem, ubezpieczeń czy szkoleń należy zaplanować rezerwy urlopowe, koszty obsługi HR i wiele innych czynników mających wpływ na ogólne koszty HR. 

Z tego względu konieczne jest kompleksowe podejście do tego zagadnienia. Nikt nie chce doświadczyć sytuacji, w której okazuje się, że pod koniec roku zapomniano zaplanować fundusz premii.

Planowanie jest sztuką.

Planowanie i monitorowanie budżetu

W systemie istnieje funkcjonalność planowania budżetu kadrowego w zadanych terminach w podziale na jednostki organizacji. Zaplanowany budżet podlega monitorowaniu i weryfikacji z punktu widzenia jego wykonania.

Personel

Pomoc w opracowaniu budżetu płac i innych wynikających z tego dla organizacji obciążeń finansowych.

Twardy HR

Pomoc w opracowaniu budżetu dotyczącego systemów optymalizacji pracy działu HR takich jak koszt obsługi systemów HR, włączając w to doradztwo związane z zakresem działania takich systemów.

Miękki HR

Pomoc w opracowaniu programów motywacyjna szkoleniowych dla pracowników, włączając w to organizację i koordynację niezbędnych procesów.

Kalkulatory

System udostępnia kalkulatory wynagrodzeń umożliwiające symulację wynagrodzenia miesięcznego, rocznego oraz równoważników wynagrodzenia w formule współpracy.

Porozmawiajmy!

Planowanie budżetu HR nie jest proste ale my lubimy rozwiązywać trudne zadania.

Zadzwonimy do Ciebie

Mój numer telefonu to:
+48
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Erkwadrat sp. o.o. mojego numeru telefonu
wyłącznie na potrzeby kontaktu ze mną.

Napisz do nas

Wiadomość:
Email zwrotny:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Erkwadrat sp. o.o. mojego adresu email
wyłącznie na potrzeby kontaktu ze mną.

Najnowsze informacje na temat planowanie budżetu HR

Narzędzia managera

maj 7th, 2018|

Nie ulega wątpliwości, że podstawowym i najbardziej skutecznym narzędziem pracy każdego managera jest bezpośrednia, otwarta i systematyczna komunikacja ze [...]